Rekrutacja uzupełniająca 2018/2019

Uwaga !!!

Podmiot, który wyznaczył inspektora, udostępnia jego dane:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 518 999 965

na swojej stronie internetowej, a jeżeli nie prowadzi własnej strony internetowej, w sposób ogólnie dostępny w miejscu prowadzenia działaloności. 

Bijemy rekord czytania w jednym momencie

8 czerwca o godz. 10.00, uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji czytelniczej "Jak nie czytam, jak czytam", zorganizowanej przez redakcję czasopisma „ Biblioteka w szkole”. Akcja ta jest próbą pobicia rekordu czytania w jednym momencie w całej Polsce. W ubiegłym roku czytało 432 608 osób w tym samym czasie. Jak będzie w tym roku? Zobaczymy, czy nasza aktywność czytelnicza była pomocna. Nasi uczniowie chcieli przyczynić się do ustanowienia nowego rekordu. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji pobicia rekordu czytania. W organizację włączyli się uczniowie klas starszych. Było to dla nich nowe i nieznane wyzwanie, stąd pewnie i większe zainteresowanie. Powołany został komitet organizacyjny, w skład którego wchodziły uczennice z klasy VI i V, uczestniczące wcześniej w różnych przedsięwzięciach organizowanych przez bibliotekę szkolną.

Czytaj więcej...

Święto Rodziny

12 czerwca od godziny 9.00 będziemy uroczyście obchodzić drugą rocznicę nadania imienia szkole. W tym dniu  min. po raz pierwszy zaśpiewamy nasz hymn. Po części oficjalnej wspólnie z rodzicami i goścmi miło spędzimy czas na szkolnym pikniku. Serdecznie zapraszamy.

P.s Dobrze widziany będzie strój sportowy. 

Joomla Templates by Joomla51.com