Konkurs plastyczno-językowy

KONKURS PLASTYCZNO – JĘZYKOWY
„Mój słownik obrazkowy”
„My picture dictionary”
„Mein Bildwörterbuch”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie plastyczno-językowym pt. „Mój słownik obrazkowy” - „My picture dictionary” - „Mein Bildwörterbuch” organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Osmolicach. Konkurs kierowany jest do uczniów klas 1-3 i 4-6 szkół podstawowych z terenu gminy Strzyżewice.

Celem Konkursu jest propagowanie twórczości plastycznej uczniów, wzbudzanie zainteresowania nauką języka angielskiego i niemieckiego oraz utrwalenie i poszerzenie słownictwa z zakresu tych języków wśród uczniów.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu słownika obrazkowego, którego tematem przewodnim jest: NATURA. Szczegółowe informacje można znaleźć w Regulaminie Konkursu. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez wydawnictwo Macmillan Education.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają koordynatorzy konkursu: Marta Małek-Dudzik, tel. 501 354 128, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Aneta Wojciechowska, tel. 506 551 551, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz sekretariat PSP Osmolice, tel. 81 562 80 13.

pdf formularz zgłoszeniowy

pdf regulamin konkursu

pdf zgoda na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych

Joomla Templates by Joomla51.com