Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej

Przed świętami Bożego Narodzenia została zorganizowana wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Uczestnikami były dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klas I-III. Pod opieką przewodnika uczniowie podziwiali unikatowe eksponaty z różnych krajów i epok. Tuż przy wejściu zobaczyli amerykańską choinkę, w dalszej części dekoracje świąteczne w stylu wiktoriańskim, francuskim, tradycyjnym polskim czy norweskim. Dzieci poznały również etapy powstawania bombki. Atrakcyjnym punktem wycieczki były warsztaty plastyczne, podczas których uczniowie ozdabiali bombki według własnego pomysłu.Na pamiątkę pobytu w fabryce każdy uczestnik wycieczki otrzymał bombkę własnoręcznie wykonaną oraz z imieniem.Wycieczka dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń.

 

nowa d 1m

Joomla Templates by Joomla51.com