DUŻY SUKCES MŁODEGO KUCHARZA

15 – 16 grudnia 2018 w lubelskiej Galerii Olimp odbył się Bożonarodzeniowy Festiwal „Kucharze Dzieciom” i Konkursu dla dzieci "Lubelskie Smaki Junior III", zorganizowany przez stowarzyszenie Lubelscy Kucharze Dzieciom. Przez dwa dni trwania festiwalu można było spotkać uczestników takich prestiżowych programów jak: Top Chef, Masterchef oraz Hell’s Kitchen.

Duży sukces odniósł uczęszczający do naszej szkoły, uczeń klasy IV - Mateusz Przech! Przygotował on najsmaczniejszą potrawę i wygrał konkurs! Młody kucharz na danie główne podał polędwiczki wieprzowe z puree ziemniaczanym w sosie piernikowym i paluszkami z buraka karmelizowanego. Natomiast na deser była gruszka w sosie piernikowo – bakaliowym.

Mateuszowy gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów kulinarnych!

przech 1m  przech 2m

Joomla Templates by Joomla51.com