„ Gdy się Chrystus rodzi...”

21 grudnia 2018 roku był w naszej szkole dniem szczególnym, wyjątkowo uroczystym. W przeddzień przerwy świąteczno-noworocznej, odbyła się wigilia szkolna. Wspólne świętowanie rozpoczęły jasełka przedstawione przez uczniów naszej szkoły, do których sumiennie przygotowywali się wraz z opiekunami już od kilku tygodni. Uczniowie jak prawdziwi artyści, pięknie przebrani wcielili się w role różnych postaci. Po obejrzeniu Jasełek Pani Dyrektor Laura Żydek złożyła życzenia dla wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i przybyłych gości, życząc zdrowych, spokojnych świąt, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Następnie wszyscy w naszej szkolnej wspólnocie spotkaliśmy się przy stole wigilijnym na sali gimnastycznej, jedząc świąteczne potrawy , dzieląc się opłatkiem, śpiewając wspólnie kolędy. Wigilia szkolna wprowadziła nas w uroczysty, rodzinny klimat Świąt Bożego Narodzenia.

boze 1m  boze 3m  boze 2m 

Joomla Templates by Joomla51.com