Razem na Święta Szkolny Klub Wolontariatu z wizytą w Domu Seniora w Osmolicach Pierwszych

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny – czas radości i dzielenia się z innymi, nie tylko tym, co posiadamy, ale również naszą obecnością i dobrym słowem.

14 grudnia 2018r. wolontariusze z naszej szkoły wybrali się z przedświąteczną wizytą do podopiecznych Domu Seniora w Osmolicach Pierwszych, których obdarowaliśmy pierniczkami i specjalnie na tę okazję przygotowanym ciastem. Wspólnie wykonaliśmy ozdoby świąteczne i ubraliśmy choinkę. Był także czas na wzruszające rozmowy i śpiewanie kolęd oraz słodki poczęstunek. Jednym z najmilszych momentów był dla nas ten, gdy 93-letnia pani Maria zaśpiewała dla nas sto lat.

Jeszcze raz dziękujemy za ten cudowny, wspólnie spędzony czas, życząc personelowi i podopiecznym Domu Seniora spokojnych i zdrowych Świąt.

 senior1m seniora 2m seniora3m

 

Joomla Templates by Joomla51.com