Taneczne Mikołajki

Hej, jestem Julia. Z pewnością mnie znacie. Chodzimy razem do szkoły.
Jak każdy z Was miewam dobre i złe humorki, lubię pizzę, wakacje i… kocham taniec!

Właśnie on jest tematem mojej krótkiej notatki, którą właśnie czytacie. Ale do rzeczy: od września bieżącego roku, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Laury Żydek oraz bezcennej pomocy Pani Marii Kurnik, współorganizuję z moją przyjaciółką Amelią Wójcik zajęcia taneczne w naszej szkole. Wiecie jaka to frajda dla nas wszystkich?

taniec1m

Okazuje się, że w naszej szkole już od zerówki nie brakuje wysportowanych, uśmiechniętych i megafajnych dziewczyn, zakochanych w tańcu, tak jak my! Na dodatek niektóre koleżanki spadają nam jak z nieba! Do naszej klasy i jednocześnie do roztańczonej grupy, dołączyła Róża! Widzieliście co ona potrafi! Cytując naszego kolegę: „po prostu szacun”!
W minioną środę (05.12.2018) roku postanowiłyśmy pochwalić się naszymi umiejętnościami. Podobno nieźle nam poszło. Moc pochwał i gratulacji nieco nas zawstydziła, ale to bardzo miłe i jesteśmy Wam ogromnie wdzięczne! Mamy nadzieję, że zaprezentowane trzy układy taneczne pozwoliły nam wszystkim poczuć już świąteczną atmosferę i ten nastrój nie opuści nas aż do Świąt Bożego Narodzenia, albo jeszcze dłużej. Czego sobie i Wam życzę.

Roztańczonych Świąt!!!!

Julia

Joomla Templates by Joomla51.com