„100 lat niepodległości z książką”

                                              logo Niepodlega 1

Od początku roku szkolnego Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Juliusza Stadnickich w Osmolicach Pierwszych aktywnie włącza się w obchody stulecia odzyskania niepodległości. Nasza szkoła realizuje projekt edukacyjny Ministerstwa Edukacji Narodowej, pod hasłem „Godność, wolność, niepodległość”. W ramach jednego z działań projektu, w szkolnej bibliotece, powstała wystawa książek o tematyce niepodległościowej pod hasłem „100 lat niepodległości z książką”. Wystawę zorganizowano dzięki współpracy biblioteki szkolnej z Gminną Biblioteką Publiczną im. Ewy Kołaczkowskiej w Strzyżewicach. Gminna Biblioteka Publiczna udostępniła naszym uczniom, pozycje książkowe, jakich nie posiadamy w zbiorach biblioteki szkolnej. Uczniowie z zainteresowaniem, przez kilka dni, zapoznawali się z wystawą. Odbywało się to w różnych formach - na godzinach z wychowawcą, ale też w czasie przerw międzylekcyjnych.

Joomla Templates by Joomla51.com