„MOJA MAŁA OJCZYZNA” - KONKURS PLASYCZNY

W ostatnich dniach listopada został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem: „Moja mała Ojczyzna”, zorganizowany przez bibliotekę szkolną. W konkursie wzięli udział uczniowie ze wszystkich klas, a było to jedno z działań w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Działanie realizowane jest w szkole w ramach programu MEN „Godność, wolność, niepodległość”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie, przedstawić najbliższą okolicę, bądź region w którym mieszkają. Celem konkursu było kształtowanie tożsamości i przynależności narodowej oraz promowanie postaw patriotycznych u dzieci. 21 listopada podczas szkolnego apelu, zostały wręczone dyplomy i nagrody.

grafikamala

Nagrody i wyróżnienia:

Kategoria klasy 0 – 3

Nagrody: Urszula Wójcik kl. I, Natalia Wójcik kl. III, Dominik Stajszczak kl. I

Wyróżnienia: Gabriela Przech kl. 0, Damian Kowalik kl. 0, Aleksandra Jaszczewska kl. I, Julia Majchrowicz kl. II,

Oliwia Bieniek kl. II, Nadia Sobek kl. II

Kategoria klasy 4- 8

Nagrody: Eliza Dudzik kl. IV, Aleksandra Wójcik kl. V, Antoni Wertel kl. VI, Julia Szcześniak kl.VII

Wyróżnienia: Klaudia Dębińska kl. IV, Hubert Wysocki kl. V, Szymon Pastusiak kl. VI,

Joomla Templates by Joomla51.com