Szykowanie do szkoły

 Przyrzekamy! 
Wszystko wiedzieć, pięknie bajkę opowiedzieć, 
narysować, tańczyć, śpiewać, na nikogo się nie gniewać. 
Znać zasady zachowania, pięknie uczyć się czytania.
Pilnie bawić się, pracować i do szkoły się szykować.
pasow 1m pasow 3e pasow 2m
 
Pod tym hasłem dzieci z oddziału przedszkolnego w czwartek 23 listopada 2017roku przyrzekały pilnie przygotowywać się do nauki w pierwszej klasie. Przed licznie zgromadzoną publicznością  zaprezentowały w jaki sposób to robią. Każdy „Zerówkowicz” miał szanse zaprezentować się na scenie. Nie było tremy. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały
i tańczyły. Oczywiście, nie zabrakło prezentów. Z rąk pani Dyrektor najmłodsi uczniowie naszej szkoły otrzymali dyplomy i atrakcyjne książki.  Samorząd Uczniowski ufundował słodkie upominki. Gratulujemy Rodzicom, pani Kasi  i pani Milenie, która włączyła się w przygotowanie tej uroczystości.
Joomla Templates by Joomla51.com