Spotkanie z ciekawym człowiekiem cd.

Piątkowy poranek 27 października 2017roku rozpoczął się w szkole inaczej niż zwykle. Tego dnia odwiedził nas wyjątkowy gość- starszy chorąży Tomasz Brzozowski , który służył w Marynarce Wojennej w Świnoujściu. Uczniowie klas I- III byli bardzo podekscytowani, ponieważ większość z nich pierwszy raz miała okazję zobaczyć marynarza. W czasie spotkania dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały opowieści o podróżach morskich i ciekawostek o trudnej i odpowiedzialnej pracy naszego gościa. Na koniec pojawiły się pytania. Chłopcy byli ciekawi, co trzeba zrobić, żeby zostać marynarzem. Nie zabrakło sesji zdjęciowej, na której każdy uczeń mógł przymierzyć czapkę marynarską i zobaczyć siebie w nowej roli. Za kilka lat może któryś z nich pojawi się w naszej szkole jako marynarz zainspirowany tym niecodziennym spotkaniem.

Bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi za ciekawą lekcję.

Joomla Templates by Joomla51.com