Obchody Dnia Chłopaka w naszej szkole

Chłopak? Tak, znasz go.
To taki ktoś,
Kto ci czasami robi na złość.
I obojętnie co by się zdarzyło,
Wszystko byś zrobiła, żeby go nie było.
Choć uwierzyć w to trudno, bez niego byłoby nudno.”

Dzień Chłopaka jest świętem, które na stałe wpisało się do kalendarza imprez i uroczystości szkolnych. Mimo, że nasi chłopcy to czasem łobuzy zgadzamy się ze stwierdzeniem, że nasza szkoła bez nich nie byłaby taka sama…Dlatego, również w tym roku, postanowiliśmy uczcić ten ważny dla męskiej części naszej społeczności szkolnej dzień. Dziewczynki z klas IV i V oraz reprezentantki Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem przygotowały z tej okazji apel, na którym zaprezentowały piękne wiersze, piosenki i oczywiście życzenia… Wrażeń było co nie miara…Oprócz tego wszyscy chłopcy, zaczynając od tych najmłodszych , na najstarszych kończąc, za swoją codzienną postawę zostali nagrodzeni Legitymacjami Super Chłopaka, które wręczyła pani Dyrektor. Jednak według nas chłopcom na dłużej zostaną w pamięci ostatnie życzenia koleżanek:

Bądźcie na co dzień dżentelmenami!
Dżentelmen – wszędzie jest mile widziany.
Nie przełazi przez parkany.
Przed robotą się nie wzdraga.
Tam gdzie może, to pomaga.

Pierwszy kłania się znajomym.
Nie jest psotny i łakomy.
Mówi proszę i dziękuję.
I zawsze się dobrze zachowuje.”

Dzień zakończył się dyskoteką, podczas której uczniowie bawili się w rytm najlepszych hitów. Nie brakowało wspólnych zabaw, śpiewów i śmiechu…

Jesteśmy pewni, że tego dnia wszyscy chłopcy poczuli się wyjątkowo, oby ten dzień zapamiętali na długo!

Joomla Templates by Joomla51.com