,,Pomaganie przez odkręcanie”

Zbieramy nakrętki dla Mateuszka !!!

Mateusz Mianowany z Niedrzwicy Dużej ma 2 latka, urodził się z jedną z najcięższych wad serca, zespół niedorozwoju lewej komory serca - HLHS. W swoim krótkim życiu przeszedł już dwie operacje serduszka. Przed nim jeszcze jedna, ostatnia i najcięższa operacja, która ma odbyć się u specjalisty dziecięcych serduszek , prof. Malca w Niemieckiej Klinice w Müster. Jej koszt to ok. 33 tys. euro. Jeśli chcesz pomóc w zebraniu ogromnej kwoty dołącz się już dziś! Bardzo ważnym czynnikiem jest tutaj czas - operacja powinna zostać wykonana na przełomie października i listopada tego roku". Gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję ,,Pomaganie przez odkręcanie”.

Osobą odpowiedzialną za zbiórkę nakrętek jest p. Joanna Wojtyła.

pomagamy 1m

 

Joomla Templates by Joomla51.com