Program edukacyjny "Porcja Pozytywnej Energii"

W tym tygodniu dotarły do naszej szkoły materiały związane z przystąpieniem do programu edukacyjnego Porcja Pozytywnej Energii. Celem programu jest edukacja i kształtowanie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych opartych na spożywaniu warzyw i owoców. W tym roku po raz pierwszy do nauki poprzez zabawę zaproszone zostały grupy przedszkolne i właśnie dlatego nasi najmłodsi będą korzystać z materiałów programowych oraz przystąpią do konkursu. Program realizowany jest pod patronatem: Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu UP w Poznaniu, Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu, Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych na Celiakię Przekreślony Kłos oraz honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Prosimy uważnie śledzić stronę internetową szkoły, na której będą dokumentowane poczynania milusińskich w ramach projektu.

Do zobaczenia 

Joomla Templates by Joomla51.com