CHŁOPIĘCY ZESPÓŁ TANECZNY " RYTM " NA TURNIEJU TAŃCA W ŻABIEJ WOLI.

Chłopcy z klasy czwartej i piątej, należący do zespołu tanecznego "Rytm" wzięli udział w Drugim Gminnym Turnieju Tańca, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Rodziny Rohlandów w Żabiej Woli dnia 14 lutego 2017 roku. Organizatorzy konkursu wyznaczyli następujące cele: kształtowanie poczucia estetyki i etyki, w szczególności zasad zdrowej rywalizacji, popularyzacja tańca jako aktywnej formy spędzania czasu wolnego i rozwoju fizycznego wśród dzieci i młodzieży oraz wymiana doświadczeń. Prezentacje konkursowe wszystkich uczestników ze szkół należących do gminy Strzyżewice oceniało trzyosobowe jury . Ocenie podlegało ogólne wrażenie artystyczne, dobór muzyki do układu, zachowanie na scenie, choreografia i dobór strojów. Nasi chłopcy spełnili wszystkie kryteria i otrzymali dyplom uczestnictwa od organizatora konkursu z zaproszeniem na kolejny turniej już za rok.

Joomla Templates by Joomla51.com