I Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. 18.01.2017r.

Tenis Stołowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem w murach naszej szkoły. Zaczynając już od klasy I aż po klasę 6 dzieci trenują i biorą udział w rozgrywkach. Jest to czas zdrowej rywalizacji i zawiązywania się nowych przyjaźni. Jeśli jest ktoś, kto twierdzi że, w grze w tenisa stołowego nie można się zmęczyć to chyba nigdy nie próbował tego sportu! Dzieci trenują i niejednokrotnie zaskakują nowymi umiejętnościami. Dlatego postanowiliśmy zorganizować Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Aby wziąć udział w zawodach uczeń musiał zgłosić swój udział wraz towarzyszem tzn. rodzicem, rodzeństwem lub innym członkiem rodziny.

turniej 1m turniej 2m

Nadeszła środa do szkoły przybyli uczniowie wraz z rodzinami na godzinę 14. Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn, przybyli wraz z całymi rodzinami aby dopingować zawodników.

Na początku odbyło się losowanie, które wyłoniło kolejność drużyn. Turniej trwał 3 godziny w których drużyny walczyły o zajęcie miejsca na podium. Walka nie była łatwa w niektórych przypadkach debel był rozstrzygający. Pomimo rywalizacji między drużynami atmosfera była rodzinna a drużyny walczyły fair play. Na zakończenie turnieju uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, piłeczki oraz nagrody za zajęcie miejsc na podium.

Miejsce I- Grzegorz i Marcin Skwarek.

Miejsce II- Marcin i Mariusz Skiba.

Miejsce III- Andrzej i Paweł Wojtyła.

Dziękujemy za udział rodzinom : Stec, Stanek, Bajko, Kozikowscy.

Gratulujemy uczestnikom turnieju i życzymy dalszych sukcesów.

Joomla Templates by Joomla51.com