Muzyczna uczta dla duszy w Filharmonii Lubelskiej

Są takie wydarzenia kulturalne, które każdy powinien zobaczyć. Należą do nich kolędowe koncerty kaniorowców. Widowisko "Cichuteńko pośród nocy" w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca "Lublin" im. Wandy Kaniorowej to więcej niż zwykły koncert noworoczny, który odbył się w Filharmonii Lubelskiej dnia 5 stycznia 2017 r. Prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły z radością wzięli w nim udział, podziwiając znakomicie wykonywane partie wokalne, przeplatane występami kolędników w tradycyjnym składzie oraz tancerzy, uzupełnione inscenizacjami związanymi z Bożym Narodzeniem. Na scenie pojawiło się około 100 wykonawców w barwnych strojach. Publiczność, dała się ponieść fali muzyki płynącej ze sceny i nie szczędziła braw wykonawcom. To było wspaniałe widowisko. Było ono wielką ucztą dla duszy. Dziękujemy.

wan 1m

Zespół Pieśni i Tańca "Lublin" im. Wandy Kaniorowej podczas występu.

 

Joomla Templates by Joomla51.com