Ferie zimowe w szkole

Słodki wtorek!

Data: 17.01.2017r.

Serdecznie zapraszamy uczniów na pieczenie ciastek do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Zofii i Juliusza Stadnickich w Osmolicach Pierwszych.

Zaczynamy o godzinie 10:00. Koniecznie zabierzcie ze sobą :

-foremki do pieczenia,

-ozdoby do ciastek,

-dobry humor!!!!

Po przepysznej zabawie będziemy spalać kalorie na wyścigach saneczkowych ( Pamiętajcie o odpowiednim ubiorze!)

Przewidywany koniec zabawy godz. 13:30.

Pozdrawiamy i zapraszamy!

RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IMIENIA ZOFII I JÓZEFA STADNICKICH W OSMOLICACH.

18 styczeń 2016r. ( środa) godzina 14.00,

sala gimnastyczna Publicznej Szkoły Podstawowej im. Zofii i Juliusza Stadnickich w Osmolicach.

I. Cel zawodów:

-zachęcenie do rodzinnego uprawiania sportu poprzez wspólny udział w zawodach członków rodziny z kilku pokoleń,

- budowanie zaangażowania rodziców w sport dziecka,

- propagowanie rekreacji rodzinnej jako formy animacji rodziny,

- tworzenie oraz konsolidacja grup sportowo-towarzyskich dzieci i dorosłych, która chętnie w swoim gronie spędza czas wolny.

II. Organizatorzy:

Dyrektor: Laura Żydek, Maria Kurnik, Patrycja Boryca

III. Reguły ogólne i uczestnictwo:

1. Turniej odbywa się w konkurencji indywidualnej systemem pucharowym do dwóch

przegranych meczy lub każdy z każdym.

2. W zawodach uczestniczyć mogą uczniowie naszej szkoły z klas I – VI oraz osoby z nimi

spokrewnione (brat, siostra, mama, tata, ciocia, wujek, babcia, dziadek itd.)

3. Warunkiem uczestnictwa jest udział dwóch osób: ucznia naszej szkoły i osoby z nim

spokrewnionej.

4.Zawody przeprowadzone będą zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego,

5.Mecz pomiędzy drużynami polega na rozegraniu pojedynków pomiędzy rodzicami/babciami/dziadkami i dziećmi, W wyniku losowania, które odbędzie się w dniu zawodów ustalone zostaną pary grających.

5. Uczestnik turnieju zobowiązany jest do posiadania odpowiedniego sprzętu i

stroju w tym obuwia zmienne.

IV. Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie do dnia 17.01.2017r. do godz. 12.00 , lub do wychowawcy świetlicy.

V. Nagrody:

Uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy i nagrody niespodzianki.

VI. Uwagi końcowe:

Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora turnieju.