NASZE WSPÓLNE ŚWIĘTO

14 października 2016r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej, upamiętniające rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Święto polskiej szkoły, to dzień szczególny, to święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują. Na uroczystości zgromadziła się rada pedagogiczna, pracownicy, nauczyciele emeryci. Po powitaniu wszystkich zgromadzonych i słowie wstępnym dyrektor p. Laura Żydek zaprosiła do obejrzenia części artystycznej, przygotowanej przez Panie: Jolantę Szysz i Martę Biały.

ubuje 1m  ubuje 2m

Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając i recytując. Były piękne życzenia i żartobliwe scenki, gdzie nauczyciele odpowiadali na pytania uczniów a samorząd uczniowski wręczył pracownikom i gościom skromne upominki. Życzenia i podziękowania za trud w pracy z dziećmi złożyła również przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Dębińska. W imieniu Rady Rodziców obdarowała nas przepięknymi bukietem kwiatów. Podczas uroczystości Pani Dyrektor wręczyła nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej wyróżnionym nauczycielom.

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.

Społeczność szkolna

Joomla Templates by Joomla51.com