W karnawałowym rytmie

W ostatnią sobotę karnawału szkoła pękała w szwach. A wszystko za sprawą balu karnawałowo –maskowego, na który przybyły dzieci, młodzież, dorośli z Osmolic i okolic.

kolejna choinka 045 miniatura

Księżniczki, wróżki, super-man, strażak, wiele innych postaci z bajek i nie tylko zawładnęło parkietem. Tym, co zabrakło inwencji twórczej na przebranie nie zabrakło ochoty do zabawy. Hitem imprezy był utwór „Ona tańczy dla mnie”. Wszyscy tańczyli zorbę, rock and rolla, brali udział w konkursach z nagrodami. Nie było czasu na nudę. W wolnej chwili można było odpocząć w kawiarence przygotowanej przez klasę szóstą, wziąć udział w loterii fantowej. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek. Dobrze, że przez najbliższe dwa tygodnie możemy odpoczywać. Hura! Rozpoczynamy ferie.

Joomla Templates by Joomla51.com