Babcia to czułe słowa…

23 stycznia w naszej szkole zrobiło się gwarno. Przybyli dostojni goście, dla których uczniowie przygotowali wiele atrakcji. Jedną z nich była prezentacja multimedialna.

dzień babci i dziadka miniatura babcia miniatura

 Na ekranie ukazały się zdjęcia babć i dziadków z lat młodości. Pojawiły się łzy wzruszenia przeplatane radosnym uśmiechem. Nie wszyscy rozpoznali siebie „z tamtych lat”. Na pomoc pospieszyły wnuki. Szybko odnalazły na fotografii swoje kochane babcie i cudownych dziadków. Kolejną atrakcją była część artystyczna. Dzieci tańczyły, śpiewały, recytowały wiersze. Goście również mogli popisać się swoim talentem wokalnym. Pani Regina Wróbel śpiewała zapomniane kolędy. Uczniowie i goście te znane. Na uroczystości nie zabrakło całusków, oraz prezentów wykonanych przez dzieci. Wszystkim smakował słodki poczęstunek, za który dziękujemy rodzicom i pani dyrektor.

Joomla Templates by Joomla51.com