Dzień Otwarty Szkoły 2019

Dyrekcja i Pracownicy

Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Zofii i Juliusza Stadnickich w Osmolicach

serdecznie zapraszają Rodziców wraz z Dziećmi na

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

który odbędzie się 21 marca 2019 roku

w godzinach 9.00 – 11.00 w budynku szkoły.

 

 

 

Konkurs biblijny

We wczorajszym konkursie biblijnym z "Dziejów apostolskich" w PSP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rechcie szkołę w Osmolicach Pierwszych reprezentowały: Julia Szcześniak - III miejsce, Małgorzata Wójcik, Julia Stanek i Róża Tustanowska. Dziękujemy i gratulujemy!

tom1m tom2m

TERAZ, ALBO NIGDY.

To tylko taka mała prowokacja wynikająca z nadruków na strojach, w których wystąpili chłopcy z zespołu tanecznego "Rytm" podczas IV Gminnego Turnieju Tańca o Puchar Dyrektora Szkoły w Szkole Podstawowej imienia Rodziny Rohlandów w Żabiej Woli dnia 7 lutego 2019 roku.

Pięciu tancerzy zaprezentowało się w choreografii do muzyki Major Lazer w utworze pt. "Light It Up" i zwróciło uwagę publiczności oraz jury. Przewodniczący komisji wyróżnił chłopców jako jedyny zespół chłopięcy w gminie Strzyżewice. Natomiast na szczególną uwagę zasługują dziewczęta z klas I-IV, które z własnej inicjatywy przygotowały układ taneczny do utworu pt. "Fire" i wystąpiły pod nazwą "Dance Heart".

mall1m  mall2m mall3m

Czytaj więcej...

Kolorowe walentynki w świetlicy.

 Oj działo się dzisiaj duuuużo w naszej świetlicy środowiskowej. Było głośno, kolorowo, radośnie! Dlaczego? Aby umilić dzieciom i młodzieży ferie oraz dzień świętego Walentego panie Angelika Pałka- Majchrowicz, Kasia Żydek i Ula Budarz zorganizowały dyskotekę.

Czytaj więcej...

Joomla Templates by Joomla51.com